13 már
Tájékoztató a Debreceni Egyetemen elérhető távoktatási lehetőségekről
12 már
Tájékoztató a távoktatási lehetőségekről
Tájékoztató a távoktatásra való felkészülésről
10 jan
Újabb öt évig szól a Campus Rádió
Engedélyt kapott a Médiahatóságtól a Campus Rádió arra, hogy folytassa a működését. A népszerű rádióállomás a következő években is jelen lesz a debreceni egyetemisták és a helyi rádióhallgatók életében, ráadásul megújult, izgalmasabb arculattal.
E-learning konferencia program
Elérhető a MoodleMoot 2019 konferencia programja
E-learning konferencia a Debreceni Egyetemen
Ebben az évben az Informatikai Karon tanácskoznak a legnépszerűbb hazai e-learning keretrendszer (a Moodle) felhasználói.
23 már
TV kontra vlog
Hogyan lehet megélni csupán az internetből és a kreativitásból? Milyen lehetőségek vannak a hagyományos médiában? Kiderül a DEViK, azaz Debreceni Egyetemisták Vállalkozásfejlesztő Innovatív Közösségének márciusi találkozóján.
Viszlát 2017! Helló 2018!
Rekord évet zárt az egyetemi kommunikáció. A DE történéseiről tízezernél több híradás jelent meg rádiókban, újságokban, internetes híroldalakon és televíziókban 2017-ben. Az egyetem szakemberei több ezer nyilatkozatot adtak.
10 júl
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Új vezetők az egyetem élén, stratégiai megállapodások világcégekkel, csúcsszezont zárt a DEAC, jön a YoUDay – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított júniusban is a Díszudvar magazin.
Ahonnan a legjobb jogászok indultak
Látta már hol tanulnak a debreceni jogászhallgatók? Felejthetetlen kisfilm készült hazánk legjobb vidéki jogi képzőhelyéről, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karáról.
24 óra programozás egy nemes célért
Egy nap állt a hallgatók rendelkezésére, hogy weboldalt készítsenek az Informatika a látássérültekért Alapítvány számára a Debreceni Egyetem Informatikai Karán rendezett ITSH Hackathon versenyen. A győztes az egyik debreceni csapat lett.